Ślubowanie klas Pierwszych

16.10.2017

Ślubowanie klas pierwszych

13 października był dniem szczególnie ważnym w historii naszej szkoły, ślubowanie złożyli  najmłodsi uczniowie SP1. W części artystycznej  i podczas otrzęsin zaprezentowali swoje zdolności, zadziwiając licznie zgromadzoną publiczność kreatywnością i wiedzą. To dopiero pierwsze miesiące obecności pierwszoklasistów w nowej szkole. Przed nimi 8 lat długiej, pełnej wyzwań drogi. Ale w miniony piątek pokazali, że zamierzają pokonać ją odważnie, twórczo, każdego dnia rozwijając swoje talenty. Już dawno obchody Święta Edukacji Narodowej nie miały przy Bielińskiego 7 tak uroczego charakteru. Wszystko to zawdzięczamy właśnie pierwszoklasistom oraz ich wychowawczyniom, Elżbiecie Jarząbek i Monice Sychowiec.

Całość tej doniosłej uroczystości przygotowała pani Edyta Bedełek wraz klasą IIIa gimnazjum oraz panowie Igor Podeszfiński i Konrad Wyrwas.

« inne aktualności